skip to Main Content

Онлайн-зустріч з керівництвом Одеського підрозділу Національної служби здоров’я України

Команда ULEAD Одеського регіонального офісу Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe продовжує серію інформаційних сесій для громад з органами влади.
Сьогодні, 26 січня, представники новоутворених тергромад Одещини мали онлайн-зустріч з керівництвом Одеського підрозділу Національної служби здоров’я України.
Як підкреслила на початку заходу керівниця Одеського РО Юлія Молодожен, така інфосесія є вельми актуальною та очікуваною, адже питання охорони здоров’я в громадах стоять на перших щаблях поточних завдань, і налагодження плідної комунікації та ефективної співпраці громад з підрозділами НСЗУ є вкрай важливим.
Під час зустрічі Роман Колонтай, начальник управління НСЗУ у м. Одеса та в Одеській області, та Альбіна Хакімова, заступниця начальника управління, висвітлили три основні тематичні блоки:
  • Алгоритм створення мережі первинної ланки медицини.
  • Організація діяльності та фінансування мережі первинної ланки медицини.
  • Передача майна закладів охорони здоров’я в процесі реорганізації. Функціонування спостережних рад.
“Програма “U-LEAD з Європою” є постійним надійним партнером місцевого самоврядування, тож і цього разу Одеський РО організував таку надважливу зустріч з громадами, аби ми могли відповісти на нагальні питання представнииків місцевого самоврядування і посприяти вирішенню проблемних моментів”, – зазначив Роман Колонтай.

Back To Top