skip to Main Content

Представники об’єднаних громад Одещини розробляли інструменти зовнішньої комунікації та презентації громад

Фахівці об’єднаних громад Одеської області, які займаються зв’язками зі ЗМІ та громадськістю, 26 жовтня взяли участь у семінарі “Як громаді презентувати себе: робота з іміджем та зовнішня комунікація”, який провела радник з питань комунікації Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Євгенія Генова.

Як зазначила радник, громади значно активізували висвітлення своєї діяльності у ЗМІ, соціальних мережах та суттєво покращили наповнення офіційних сайтів. Майже всі громади області мають офіційні сайти, причому 13 з них створені на платформі gromada.org.ua, а з 28 ОТГ, що вже працюють в нових умовах, 20 мають сторінки ОТГ у Facebook і розміщують щонайменше один пост на день.

“Демократія передбачає відкритість і прозорість влади, а це, у свою чергу, означає постійний процес комунікації, як зовнішньої, так і внутрішньої. Тому від тих фахівців, які займаються цією сферою, насправді залежить дуже багато: і яким буде імідж ОТГ, і як вибудуються стосунки з мешканцями, і чи вдасться вирішити проблемні питання без конфронтації та з максимумом користі для всієї громади”, – пояснила радник.

Під час семінару його учасники вивчили основи розробки комунікаційної стратегії, опрацювавши методику роботи з основними цільовими аудиторіями, проаналізували практичні кейси комунікації у соціальних мережах, ознайомилися з правилами презентації та проведення публічних масових заходів.

 

Back To Top