skip to Main Content

Радник Одеського ЦРМС провела семінар для співробітників виконкому Одеської міськради

Радник з питань місцевих фінансів Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Олеся Голинська на запрошення відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України 18 травня провела семінар, присвячений тематиці ефективного управління бюджетними коштами.  У заході взяли участь більше 20 представників фінансово-економічних та бухгалтерських служб структурних підрозділів виконкому Одеської міської ради.

Особливий інтерес та жваву дискусію викликали питання позицій бюджетної децентралізації та її фінансових результатів для Одеської області, зокрема, порядок розрахунку показників фінансової спроможності та фінансового планування у децентралізованій моделі бюджетного устрою. Обговорювалися практичні аспекти виконання бюджету м. Одеси, проблематика прогнозної складової в бюджетному процесі. У порядку проведення інтерактивної лекції висвітлено тему контролю ефективності використання бюджетних ресурсів у аспекті посилення відповідальності за бюджетні правопорушення.

Изображение 002

Максим Шкляренко, представник управління фінансово-господарського забезпечення Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради зазначив, що «сьогодні бюджетне законодавство України з одного боку, перебуває на стадії швидких змін, а з іншого, адаптується до ринкової економічної моделі, і на перший план постають саме проблеми децентралізації бюджетних видатків, які є уособленням економічних процесів у державі».

Back To Top