16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Радники Одеського ЦРМС надали консультації Визирській ОТГ
5 липня в офісі Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбулися консультації радників Центру з представниками Визирської ОТГ. Захід було присвячено питанням, які необхідно вирішувати після проведених перших виборів голови та депутатів об’єднаної громади, які відбулися 30 червня.
Під час зустрічі тривала жвава дискусія з представниками Візирської ОТГ, яких цікавили питання моменту набуття повноважень головою, порядку переведення та звільнення працівників, порядку попередження працівників, що будуть звільнені або переведені на інші посади, порядку оформлення трудових книжок осіб, що звільняються з виборних посад тощо.
«Ми розуміємо, який обсяг повноважень та функцій найближчим часом буде переданий ОТГ, тому вже сьогодні працюємо над розробкою оптимальної структури апарату сільської ради та її виконавчих органів», – зазначив Визирський сільський голова Олександр Токменінов.
Також представників ОТГ цікавило питання, щодо кого має проводитись спеціальна перевірка.
«Перші заступники, заступники голови та секретар сільської ради відносяться до переліку посад з високим та підвищеним корупційним ризиком, тому до них в обов’язковому порядку проводиться спеціальна перевірка», – повідомила радниця Центру з питань децентралізації Оксана Гуненкова.
Радники Центру також роз’яснили учасникам зустрічі окремі особливості порядку проведення першої сесії сільської ради, порядку створення реорганізаційних комісій, порядку формування старостинських округів та проведення виборів старост.



