skip to Main Content

Старокозацька громада працює над розробкою Стратегії розвитку

19 березня радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Віктор Бондарук відвідав Старокозацьку об’єднану територіальну громаду та надав консультаційну допомогу щодо розробки стратегії розвитку громади, інформації, яку необхідно підготувати, та можливих перспектив використання цього документу.

Громада вже має План соціально-економічного розвитку на 2019-2021 роки, і цей документ може стати основою для більш тривалого документу. Обговорювались питання залучення мешканців до процесів напрацювання та прийняття рішень у Старокозацькій громаді, консультування з молоддю. Віктор Бондарук запропонував розглянути можливість написання старшокласниками громади твору «Моя громада сьогодні і завтра», надав методичні матеріали.

Серед іншого обговорювались питання реалізації розвиткових проектів. Громада має декілька доволі потужних підприємств і бажає надати сприяння розвитку їх потенціалу та створення умов для нових напрямків.

«Наші підприємства виробляють конкурентну продукцію і ми плануємо використати своє вигідне географічне положення поряд з автошляхом М-15 Одеса-Рені для створення нових робочих місць, нових підприємств та напрямків бізнесу. У цьому контексті напрацьована ідея будівництва торговельно-логістичного комплексу на перехресті двох основних шляхів, що перетинають нашу громаду. Наразі ведеться робота з підготовки відповідної земельної ділянки», – зазначив заступник Старокозацького сільського голови Павло Осматескул.

Back To Top