skip to Main Content

У Балті провели другий тренінг у рамках проекту “Майстерня успішного лікаря”

У Балтській ОТГ 8 серпня відбулася вже друга Майстерня успішного лікаря для медиків Одещини. Цього разу Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, спільно з Комунальним підприємством «Центр Здоров’я та Комунікацій» провели тренінг на тему: «Роль сімейного лікаря в процесі автономізації лікувального закладу».

1

Під час заходу його учасники – а це головні лікарі ЦПМСД, представники РДА і ОТГ м. Одеси та Одеської області -обговорили проблемні питання, які виникають на шляху до автономізації. 50 головних лікарів ЦПМСД та 50 представників адміністрацій та ОТГ вивчали інструменти планування та розрахунку заробітної плати в умовах автономізації тощо.

Олеся Голинська, радник з питань управління місцевими фінансами Одеського ЦРМС, розповіла учасникам тренінгу про фінансово-бюджетне забезпечення закладів охорони здоров’я в умовах медичної реформи.

viber image

Під час практичної частини медики і представники органів влади попрацювали з інструментами розрахунку заробітної плати в умовах автономізації (на прикладі Балтського ЦПМСД) та поговорили про засади ефективної управлінської комунікації в громаді.

2

Нагадаємо, що Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, спільно з Департаментом охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації, Центром здоров’я та комунікацій і Академією сімейної медицини України започаткував новий проект – «Майстерня успішного лікаря».

0-02-04-946dd858b45c2b9637e8d79b75c0f9d46fcf18731f44c98bb1a1e1d0f3a8773a_c8443f56

Серія тренінгів складається з чотирьох частин. Перша відбулася в Одесі 12 червня, друга – у Балті 8 серпня.

Back To Top