16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
У Старокозацькій ОТГ планують розробити Стратегію розвитку громади
Радник з регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Віктор Бондарук 10 серпня провів виїзну консультацію до Старокозацької ОТГ та взяв участь у першому засіданні створеної нещодавно робочої групи з розробки стратегії розвитку громади.
Під час заходу його учасники обговорили напрямки здійснення соціально-економічного аналізу ОТГ, проведення анкетування мешканців громади, сильні і вразливі сторони громади, можливі напрямки її розвитку на найближчі п’ять і сім років.
“Для того, аби розробити якісну Стратегію розвитку, слід ретельно проаналізувати нинішній стан розвитку громади, провести опитування мешканців, бізнесменів, представників інтелігенції, старшокласників тощо. Враховуйте раціональні пропозиції і вносьте до проекту Стратегії ті пункти, з якими згодні всі або майже всі. Так легше досягти консенсусу і зробити Стратегію, що буде зрозуміла всім членам громади, і з реалізацією якої вони погодяться”, – порадив В. Бондарук.
За його словами, громаді слід знайти свою “якірну точку”, тобто той потенціал (об’єкт або можливість), який сформує можливості для зростання і створення доданої вартості.
Нагадаємо, що над розробкою Стратегій в цьому році за підтримки Одеського ЦРМС вже працюють Затишанська, Лиманська, Березівська і Вилківська громади, також є ініціативи у Куяльницькій, Шабівській і відтепер у Старокозацькій ОТГ.





