16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
У Коноплянській ОТГ обговорили перспективи міжмуніципального співробітництва
29 січня радник з питань децентралізації Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Оксана Гуненкова відвідала Коноплянську об’єднану територіальну громаду (Іванівський район) з метою обговорення з представниками ОТГ можливих перспектив використання міжмуніципального співробітництва для вирішення наявних проблемних питань у життєдіяльності громади.
На сьогоднішній день громадами України напрацьовано практики із застосування зазначеного інструменту у самих різних сферах, вирішуючи як великі екологічні проблеми, так і питання утримання комунального майна та ефективного управління ресурсами.
Коноплянський сільський голова Олександр Волошин зазначив, що одними з перспективних напрямків співробітництва із сусідніми громадами може стати проведення швидкісного Інтернету та поводження із твердими побутовими відходами. Крім цього, обговорили можливість організації роботи центру надання адміністративних послуг в ОТГ, бо вкладання досить великих коштів в облаштування власного ЦНАП у порівняно невеликій громаді може виявитись недостатньо ефективним.
«Як один із варіантів організації роботи з надання адміністративних послуг в Коноплянській громаді можливо розглядати в подальшому утворення в ОТГ територіального підрозділу Іванівського ЦНАПу, – повідомила Оксана Гуненкова. – А поки що необхідно сідати разом за стіл переговорів та розглядати можливі шляхи співробітництва, щоби визначити його оптимальні варіанти».

