skip to Main Content

Учасниці Школи жінок-лідерок Одещини ознайомилися з принципами медіаграмотності

В Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України, 26 липня пройшло чергове, вже четверте заняття в Школі жінок-лідерок, як було присвячено медіаграмотності для представників органів місцевого самоврядування.

Радник з питань комунікації Одеського ЦРМС Євгенія Генова розповіла учасницям про основи медіаграмотності та її принципи, сформульовані ЮНЕСКО, сучасну медіаситуацію в Україні та медійні тренди, а також про джинсу, фейки і відмінності постправди. Цікавою стала робота з прикладами, особливо проходження учасницями тесту “Маніпулятор”, за допомогою якого на цікавих і нестандартних кейсах представниці Школи спробували свої сили у редагуванні та інструментах створення новин і впливу на них елементів постправди.

Нагадаємо, що Школу жінок-лідерок було утворено при Одеському ЦРМС для представниць органів місцевого самоврядування і громадських організацій.

Back To Top