skip to Main Content

В Одесі відбудеться семінар “Підведення підсумків децентралізації в Одеській області за 2016-2017 роки”

6-7 лютого у готелі «ОК Одеса» (Гагарінське плато, 5, м. Одеса) відбудеться семінар «Підведення підсумків децентралізації в Одеській області за 2016-2017 роки».

На заході буде презентовано результати реалізації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади у 2016-2017 роках в Одеській області.

Під час панельних дискусій та круглих столів учасники обговорять напрацювання реформи в економічній та соціальній сферах, виклики та плани щодо реалізації медичної і освітянської реформ, організацію заходів з цивільного захисту та пожежної безпеки в об’єднаних територіальних громадах. Крім того, предметом дискусії стане кадрова спроможність ОТГ, а дізнатися більше про медичну реформу учасники зможуть під час тренінгу «Моделювання роботи первинної ланки медицини в громадах відповідної області в рамках реалізації Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

Спікери заходу:

– Молодожен Юлія Борисівна, директор Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування;

– Шаталова Світлана Миколаївна, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації;

– Колебошин Сергій Валерійович, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації;

– Хрустовський Сергій Григорович, голова регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад;

– голови об’єднаних громад.

Початок заходу: 06 лютого о 10:00.

Захід організовано за ініціативи Одеського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, спільно з Одеською облдержадміністрацією.

U-LEAD new set of logos - UA 2

Back To Top