16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
В Одесі відбудеться семінар “Підведення підсумків децентралізації в Одеській області за 2016-2017 роки”
6-7 лютого у готелі «ОК Одеса» (Гагарінське плато, 5, м. Одеса) відбудеться семінар «Підведення підсумків децентралізації в Одеській області за 2016-2017 роки».
На заході буде презентовано результати реалізації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади у 2016-2017 роках в Одеській області.
Під час панельних дискусій та круглих столів учасники обговорять напрацювання реформи в економічній та соціальній сферах, виклики та плани щодо реалізації медичної і освітянської реформ, організацію заходів з цивільного захисту та пожежної безпеки в об’єднаних територіальних громадах. Крім того, предметом дискусії стане кадрова спроможність ОТГ, а дізнатися більше про медичну реформу учасники зможуть під час тренінгу «Моделювання роботи первинної ланки медицини в громадах відповідної області в рамках реалізації Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».
Спікери заходу:
– Молодожен Юлія Борисівна, директор Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування;
– Шаталова Світлана Миколаївна, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації;
– Колебошин Сергій Валерійович, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації;
– Хрустовський Сергій Григорович, голова регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад;
– голови об’єднаних громад.
Початок заходу: 06 лютого о 10:00.
Захід організовано за ініціативи Одеського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, спільно з Одеською облдержадміністрацією.


