skip to Main Content

В Одеському ЦРМС пройшов воркшоп з питань інформаційних технологій

В Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, 17 серпня відбувся воркшоп «Вирішення проблем розвитку громад за допомогою сучасних інформаційних технологій».

1

Його метою було визначення основних проблем об’єднаних громад Одеської області в секторах охорони здоров’я, культури, екології, адміністративних послуг, туризму, які можуть бути розв’язані за допомогою розробки IT-рішень.

2

У заході взяли участь представники ОТГ області, які за допомогою тренера-фасилітатора Ірини Озаринської визначили основні напрямки подальшої роботи фахівців у сфері IT, готових долучатися до розробки та втілення проектів розвитку громад.

3

Як пояснив Артем Комолов, молодший радник з цифрових комунікацій Програми «U-LEAD з Європою», результати зустрічі та напрямки визначених проблем будуть анонсовані в рекламній кампанії хакатону, що дозволить знайти фахівців в сфері IT, а також інших активістів, готових долучатися до розробки та втілення проектів розвитку громад. Хакатон планується провести в Одесі орієнтовно в середині вересня.

viber image

5

Back To Top