16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Відбулася виїзна консультативна зустріч у Дальницькій ОТГ
Радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Гуненкова, Олеся Голинська і Євгенія Генова провели виїзну консультативну зустріч з керівництвом Дальницької ОТГ Овідіопольського району 21 грудня. Необхідність консультації викликана тим, що громада після виборів, які відбулися 29 жовтня 2017 року, нині робить перші кроки у своєму становленні, здійснює необхідні реорганізаційні процедури та формує структуру виконавчих органів.

Консультація проведена у режимі «запитання-відповідь» та проводилася двома окремими блоками. По першому питання стосувалися процесу реорганізації, кадрової політики, зокрема, призначення в.о. старост, налагодження комунікацій, документального оформлення та порядку передачі об’єктів соціально-культурного призначення.
Окремим блоком, проведеним безпосередньо на базі бухгалтерської служби сільської ради, висвітлювалися питання бюджету, фінансово-економічного забезпечення, функціонування мережі розпорядників та одержувачів бюджетних коштів. Значну увагу приділено порядку розподілу та передачі медичної субвенції, яка надійде на рахунки громади вже у 2018 році.




