16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Вилківська ОТГ продовжує робити стратегічний аналіз
Друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Вилківської міської об’єднаної територіальної громади до 2025 року відбулося 29 жовтня. У ньому взяли участь радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Віктор Бондарук, міський голова Микола Дзядзін, а також члени робочої групи, які представляють різні сектори – владу, громадськість, бізнес.
Розглянутий аналіз соціально-економічної інформації та результати опитування мешканців підтвердили розуміння, що Вилківська громада має кілька унікальних особливостей, а отже й потребує нетипового підходу до процесу стратегічного планування.
Завдяки активній участі членів групи, які працювали протягом чотирьох годин, вдалося напрацювати проект стратегічного бачення громади, визначити найбільш значимі сильні та слабкі сторони, а також зовнішні фактори, які можуть суттєво вплинути на розвиток Вилківської громади у ближчі роки.
«Приємно брати участь у активній дискусії. Зокрема, багатьом учасникам заходу було цікаво взнати, які підприємства та приватні підприємці є найбільшими наповнювачами місцевого бюджету. Але найбільшим сюрпризом було те, що найвагоміший платник податків працює на сільській території громади», – зазначив член робочої групи, директор Дунайського біосферного заповідника НАН України Олександр Волошкевич.


