Нові ОТГ Одещини отримали у власність землі поза межами населених пунктів
Започаткований Урядом України процес передачі земель поза межами населених пунктів у користування об’єднаних громад – це додаткова можливість розвитку територій і додатковий стимул до їхнього об’єднання. Про це сказав Прем’єр-міністр…
